Красива фігура захоплює і заворожує. Їй заздрять подруги, вона притягує протилежну стать. А Ви хочете відчути на собі спокусливу привабливість Клеопатри? 

Наші програми догляду за тілом мають чудодійний ефект, допомагаючи в короткі терміни впоратися з целюлітом, розтяжками, позбавитися від зайвої ваги і ридбати підтягнуту і гладку як шовк шкіру. 

Всі програми — будь то корекція фігури або надання шкірі пружності — розробляються індивідуально для кожного, з урахуванням Вашої конституції і стану здоров’я. Умілі руки досвідчених фахівців і використання революційних наукових розробок в поєднанні з делікатним косметологічним доглядом здатні зробити Вашу фігуру витонченою і бездоганною.

Апаратні технології:

БОДІ БЛІЦ 250,00 грн.
   

Апаратні технології:

 

 

 

 


 
Акція дня 
NEW!

 

 
 
Акція тижня
МІОСТИМУЛЯЦІЯ М"ЯЗІВ ТІЛА -20% 

 

 
 
Акція місяця 
ФОТОЕПІЛЯЦІЯ -15% 

 

 

«Естетік - центр»
це естетичний центр, в якому надаються лазерні та косметологічні послуги по догляду за шкірою обличчя та тіла, а також по догляду за руками за допомогою апаратів та косметики найвищої якості. На сьогоднішній день центр обладнаний найсучаснішими лазерними установками і косметологічними апаратами, що дозволяють вирішувати практично будь-які естетичні завдання. Компанія заснована і успішно працює з 2006 року. В «Естетік-центрі» працюють молоді, цікаві люди, професіонали своєї справи, які прагнуть до самовдосконалення та розвитку компанії.
esteticcenterlviv@gmail.com
Пн-Сб: з 9:00 до 20:00
Неділя: з 11:00 до 18:00 

Оформлення підписки